Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Скорботна звістка з лінії фронту

Автор:

|

Квітень 13, 2018

|

Рубрика:

Скорботна звістка з лінії фронту

З оприлюдненого у п’ятницю, 13 квітня, зведення прес-центру штабу АТО дізнаємося, що російсько-окупаційні війська не лише продовжують ігнорувати Великоднє перемир’я, а й нарощують свої агресивні дії. Минулої доби контрольовані кремлівською владою бандформування 66 разів відкривали вогонь по українських позиціях. У тому числі й з тих видів озброєння, які заборонені Мінськими угодами.

Наприклад, на Донецькому напрямку окупанти гатили із 120-міліметрових мінометів у районах Пісків та Водяного, а з мінометів калібру 82 міліметри – неподалік Шахти «Бутівка». Окрім того, ворожі обстріли зафіксовано поблизу ще десятка населених пунктів. У тому числі з озброєння бойових машин піхоти (БМП) та зенітних установок. На трьох ділянках фронту терористи вели снайперський вогонь.

На Луганському напрямку арсенал застосованої окупантами зброї теж виявився дуже широким. Були тут і міномети двох калібрів, і озброєння БМП, і зенітні установки. І це окрім звичних гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

На жаль, є і скорботна звістка. Загинув один захисник України. Ще одного поранено.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply