Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

Скорботна звістка від волонтера

Автор:

|

Липень 19, 2016

|

Рубрика:

Скорботна звістка від волонтера

ATO_0719-3_вик

Її розмістив у мережі Facebook Юрій Мисягін із закликом помолитися за полеглих. Ось як він описує цей трагічний випадок. На Луганщині бойова машина піхоти 93-ї бригади поверталася із завдання і підірвалася на міні. Одразу по тому ворог відкрив вогонь із засідки. Загинуло двоє, ще трьох поранено. Один з них у важкому стані.

Ця інформація ще не встигла потрапити у ранкове зведення прес-центру штабу АТО, оприлюднене 19 липня. З нього дізнаємося про подальше посилення напруженості в зоні бойових дій. Минулої доба окупанти 78 разів відкривали вогонь. Попередньої було зафіксовано 64 випадки. Ворог щораз більше зосереджує зусилля на Донецькому напрямку. Тут контрольовані російською владою бандформування здійснили 43 обстріли позицій Збройних сил України.

Зростає не лише чисельний показник. Терористи щораз більше вдаються до забороненої Мінськими угодами зброї. Розширюється також перелік населених пунктів, що потрапляли під обстріли. На Донецькому напрямку це сталося у Майорську, Нижньому Лозовому, Зайцевому, Луганському, Кам’янці, Авдіївці, Пісках, Троїцькому, Опитному, Новгородському та Невельському.

У Мар’їнці, Красногорівці, Старогнатівці, що на Маріупольському напрямку, українські підрозділи перебували під вогнем 120-міліметрових мінометів. Використовували їх окупанти й на Луганщині.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...