Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Dec. 10, 2018

Склад Олімпійської збірної України затверджено

Автор:

|

Липень 15, 2016

|

Рубрика:

Склад Олімпійської збірної України затверджено

!_pio__foto

Це сталося у п’ятницю, 15 липня, на засіданні виконкому Національного олімпійського комітету України. На прес-конференції президент НОК Сергій Бубка оголосив, що наразі для участі в Іграх ХХХІ Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) відібрано 205 спортсменів, які виступлять у 27 видах спорту. Окрім того, на листі очікування міжнародних федерацій водних видів спорту і веслування перебуває ще п’ятеро українських плавців та екіпаж чоловічої байдарки-двійки Усі вони мають потенційні шанси для участі в Іграх.

Ліцензійний відбір завершився12 липня і міжнародні федерації офіційно підтвердили здобуті спортсменами квоти. Після цього склад національної Олімпійської команди був детально розглянутий на засіданні Експертної ради. І вже за його підсумками був рекомендований на затвердження виконкому НОК. Тепер шеф української місії Ніна Уманець відправляється до Ріо, де 18 липня відбудеться акредитація та підтвердження спортивних заявок.

Журналісти також дізналися, що починаючи з 2014 року НОК запровадив програму допомоги на оренду житла спортсменам елітної групи та їх тренерам, які проживали на території Донецької та Луганської областей і в Криму.

23 липня о 18.00 на Софіївській площі Києва відбудуться урочисті проводи Олімпійської команди у в Ріо-де-Жанейро.

На світлині: презентація спортивної та парадної форми Олімпійської команди України

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...