Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Feb. 19, 2019

Скасування візових вимог стало ще ближчим

Автор:

|

Грудень 07, 2016

|

Рубрика:

Скасування візових вимог стало ще ближчим

1207___07-1

У середу, 7 грудня, відбувся черговий раунд перемовин між Радою Євросоюзу, Європарламентом та Єврокомісією, на якому йшлося про механізм призупинення безвізових режимів з третіми країнами. Учасники дійшли згоди щодо його нюансів й ухвалили відповідний проект законодавчої резолюції. Для України такий підсумок є особливо важливим, адже досі затримки з впровадженням безвізового режиму пояснювали саме відсутністю правил його призупинення. Нарешті усунуто й цю, сподіваємося – останню, перешкоду. Залишилася лише пройти завершальні етапи доволі громіздкої процедури.

Завтра, 8 грудня, узгоджений проект винесуть на схвалення комітету Європарламенту з питань громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ. А далі резолюція буде винесена на голосування у Європарламент.

Президент Європейської ради Дональд Туск напередодні нагадав про політичну відповідальність Євросоюзу перед Україною та Грузією щодо виконання зобов’язань із скасування візових вимог громадянам цих країн. Адже для цього виконано усі критерії та умови. Нагадаємо, що Дональд Туск є щирим другом нашої держави, а на недавньому саміті Україна – ЄС навіть виступив українською мовою.

На світлині: Дональд Туск.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...