Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 20, 2020

Скандал у справі Смоленської катастрофи

Автор:

|

Травень 29, 2017

|

Рубрика:

Скандал у справі Смоленської катастрофи

Сенсаційну новину повідомляє 29 травня Polskie Radio з посиланням на видання Fakt. І вона таки шокує – як твердять, у труні загиблого під час Смоленської авіакатастрофи генерала Броніслава Квятковського виявлено фрагменти решток інших семи осіб!

«Це показує, наскільки були неправі ті, хто противився ексгумації. Це підтверджує недбалість уряду Дональда Туска. Як можна було допустити, щоб тіла, які привозили з Смоленська, ховали просто так, без обстеження, без розтину, без ідентифікації?», – заявив 29 травня в ефірі телеканалу TVP Info депутат польського сейму Яцек Сасін. Цей народний обранець належить до правлячої у Польщі партії «Закон і справедливість». У той час як «Громадянська платформа», яку представляв колишній прем’єр-міністр Дональд Туск, зараз перебуває в опозиції.

Яцек Сасін вважає, що офіційна версія авіакатастрофи не має нічого спільного з дійсністю і необхідно продовжувати процес ексгумації похованих жертв.

Нагадаємо, що 10 квітня 2010 року під Смоленськом розбився польський президентський літак. Тоді загинули 96 осіб, у тому числі президент Польщі Лех Качинський.

Світлина: могила генерала Броніслава Квятковського.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply