Новини для українців всього свту

Saturday, May. 30, 2020

Скандал довкола сина Петра Порошенка

Автор:

|

Травень 05, 2017

|

Рубрика:

Скандал довкола сина Петра Порошенка

Про нього у п’ятницю, 5 травня, пише чимало Інтернет-порталів України. Правда, мовчать найбільш поважні. І це насторожує. Тому ми сформулювали заголовок саме так. А не «скандал із сином», як робили інші.

Йдеться про Михайла – молодшого сина Президента України. Він з сестрами навчається у престижному закладі Concord College (Велика Британія). Там саме відбулася фотосесія для випускного альбому. Однокласники виклали у соціальних мережах світлини з неї та ще дещо, зазнимковане у, так би мовити, неформальній обстановці. Отож, в Інтернет потрапили фотографії на яких зображений хлопець у футболці з написом «Russia», що його електронні ЗМІ ідентифікують як Михайла Порошенка.

Знову ж формулюємо обережно. Бо тут  можливі три версії. Перша – сфотографований справді син Президента України і тоді батько повинен дати йому добрячого прочухана за одяг з символікою держави агресора, а перед українською спільнотою вибачитися за пробіли у вихованні своєї дитини. Друга – це чийсь злий чи дурний жарт з використанням фотомонтажу. Тоді зловмисника треба розшукати, бо це, вибачайте за тавтологію, не жарти.

І нарешті третє – спланована провокація російських спецслужб. Таке не виключено, бо цього року російські ЗМІ вже повідомляли, начебто той самий Михайло Порошенко, навчаючись у британському коледжі, прийняв іслам. Тоді повинні негайно взятися до справи українські компетентні органи.

Редакція «Моста» обіцяє стежити за розвитком цієї справи і неодмінно повернеться до неї.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply