Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Сімейні клопоти секретаря РНБО

Автор:

|

Червень 20, 2018

|

Рубрика:

Сімейні клопоти секретаря РНБО

На сайті Центру інформації про права людини у середу, 20 червня, оприлюднено «Відкрите звернення правозахисних організацій України з приводу публічних гомофобних виступів декана факультету природничо-географічної освіти та екології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Ганни Турчинової».

Йдеться тут про дружину секретаря Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександра Турчинова. Правозахисники закликають ректора згаданого педуніверситету Віктора Андрущенка звільнити її з роботи через публічну гомофобію. У зверненні наведено низку аргументів на користь такого суворого заходу. Зокрема, у тексті сказано, що Ганна Турчинова «вдалася до антиконституційних, відверто гомофобних, дискримінаційних, ксенофобних та антинаукових тверджень. Своїми висловлюваннями вона також порушує засади державної політики у сфері освіти та принципи освітньої діяльності».

Згадано також про інтерв’ю Ганни Турчинової «Громадському», в якому вона заявила, що ЛГБТ-люди є «відхиленням від норми», а гомосексуальність назвала хворобою, а ще дорікають їй вживанням не українського терміну «мракобєсіє».

Також правозахисники просять Державну службу якості освіти здійснити контроль за діяльністю педуніверситету імені М. П. Драгоманова щодо дотримання вимог законодавства про освіту в частині «висловлених Турчиновою ксенофобних, гомофобних, дискримінаційних, антинаукових та таких, що суперечать Конституції та законам України, тез».

Світлина: родина Турчинових.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply