Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

Сільвіо Берлусконі не сидиться на пенсії

Автор:

|

Вересень 18, 2017

|

Рубрика:

Сільвіо Берлусконі не сидиться на пенсії

Інтернет-видання України 18 вересня повідомили, що колишній прем’єр-міністр Італії, якому 29 вересня виповниться 81 рік, надумав повертатися у велику політику. На засіданні партії Forza Italia пан Берлусконі оголосив, що хоче очолити свою групу на національних виборах наступного року. І при цьому налаштований дуже опритимістично: «Ми передбачаємо велику перемогу для правоцентристів».

Виборцям він вже пообіцяв, що повернувшись до влади, скоротить податки. Є й дещо несподіване у зовнішньополітичних планах. Хоча його партнери критично налаштовані щодо Європейського Союзу, Сільвіо Берлусконі, заявив, що потрібно зближуватися із Європою. Він, зокрема, закликає до спільної оборони, міжнародної, промислової та фіскальної політик.

У 2011 році після низки судових процесів та скандалів Сільвіо Берлусконі випав з політичного життя. Через два роки його визнали винним у створенні тіньових фондів й присудили чотири роки тюрми. Втім, через стан здоров’я та похилий вік покарання замінили суспільно-корисними роботами. Засуджені в Італії на певний час не мають права брати участь у виборах чи займати державні посади. У цьому випадку заборона мала тривати до 2021 року. Однак екс-прем’єр вирішив боронити свої права у Європейському суді. Засідання у цій справі призначили на 22 листопада.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply