Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 22, 2018

Шило з мішка вилізло на сайті президента Росії

Автор:

|

Липень 01, 2016

|

Рубрика:

Шило з мішка вилізло на сайті президента Росії

Путин 85__foto

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов 1 липня прокоментував черговий факт лукавства Володимира Путіна. Той не втомлюється повторювати, що конфлікт в Україні має «внутрішній характер». І це в той час, як переконливі факти, що підтверджують присутність російських військ на Донбасі, містяться навіть на офіційному сайті президента Росії.

Олександр Турчинов вказує на те, що буквально недавно, у червні, Володимир Путін підписав укази, якими присвоїв звання генерал-лейтенанта генерал-майору Асапову В. Г. (він з квітня 2015 по травень 2016 року командував 1-м армійським корпусом) та генерал-майору Юдіну С. С. (з січня по квітень 2015 року командував 2-м армійським корпусом), а звання генерал-майора присвоєне полковнику Рузинському А. Ю, (з квітня 2015 по травень 2016 року командував 2-ю окремою мотострілецькою бригадою 2-го армійського корпусу). Названі військові з’єднання дислокуються на окупованих територіях Донецької та Луганської областей. «Ці два армійські корпуси, що ведуть проти нас війну на сході України, – наголосив Олександр Турчинов, – є невід`ємною складовою Збройних Сил Росії та підпорядковані безпосередньо Центру територіальних військ Південного військового округу РФ».

І як висновок: «Володимир Путін ще раз продемонстрував, що політика Кремля базується на цинічній брехні та підступності».

Останньою, з численного ряду інформацією , яка дає підстави для такого висновку, стало оголошення Головним управління розвідки Міністерства оборони України імен бойовиків, захоплених у полон цього тижня. “В результаті успішних дій сил АТО по знешкодженню диверсійно-розвідувальної групи, в районі н.п. Водяноє захоплено в полон 8 військовослужбовців 5-ї мотострілецької роти 2-го мотострілецького батальйону 9-го окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК ВС РФ (армійського корпусу Збройних сил Російської Федерації), – сказано в повідомленні ГУР Міноборони на офіційній сторінці в фейсбуці.

Українськими військовослужбовцями затримані: Пєстряєв Сергій Миколайович (09.05.1967 р.н.), Толстолук Олексій Павлович (23.03.1980 р.н.), Зюмін Юрій Анатолійович (13.02.1981 р.н.), Шевелєв Віталій Геннадійович (06.01 .1995 р.н.), Горбушко Антон Миколайович (07.09.1978 р.н.), Вантула Валентин Вікторович (04.11.1975 р.н.), Терновий Роман Миколайович (08.01.1980 р.н.), Анрілевський Руслан Олегович (23.11.1988 р.н.).


About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...