Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Швеція хоче придбати системи Patriot

Автор:

|

Листопад 08, 2017

|

Рубрика:

Швеція хоче придбати системи Patriot

Про це 8 листопада повідомляє сайт «Голосу Америки» з посиланням на агенцію Reuters. Орієнтовна сума контракту становитиме понад 10 мільярдів шведських крон (понад $ 1,2 млрд). Однією з основних причин такого рішення називають загострення напруженості в регіоні. Тобто, й тут агресивна політика Росії спонукає до кардинальних заходів безпеки.

Розробником та виробником американських зенітно-ракетних комплексів Patriot є компанія Raytheon. У ній уже схвально сприйняли намір Швеції приєднатися до групи європейських країн, які для захисту від балістичних та крилатих ракет, літаків і безпілотників-дронів розраховують на перевірену систему Patriot.

Той факт, що Іран, КНДР та Росія досягли значного поступу в галузі розвитку ракетної технології, примушує уряди багатьох країн подбати про повітряну безпеку. Найбільший постачальник зброї Пентагону Lockheed Martin нещодавно зазначив, що його клієнти дедалі частіше розпитують про системи протиповітряної оборони (ПРО). Raytheon побудувала понад 220 систем Patriot, доставивши їх у 13 країн світу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...