Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Шукали у Німеччині, а застрелили у Мілані

Автор:

|

Грудень 23, 2016

|

Рубрика:

Шукали у Німеччині, а застрелили у Мілані

1223___04-2

Так твердить 23 грудня агентство Reuters, посилаючись на джерело у італійських силових структурах. І правдивість цієї інформації підтвердив міністр внутрішніх справ Італії Марко Мінніті. Йдеться про тунісця Аніса Амрі, підозрюваного у вчиненому 19 грудня наїзді на відвідувачів різдвяного ярмарку в Берліні.

Поліцейські у Мілані зупинили його для перевірки документів, однак він відкрив вогонь на ураження. У перестрілці поранено одного правоохоронця. Сам Аніс Амрі убитий пострілами у відповідь. На прес-конференції представники німецької влади не наважилися підтвердити, що застрелений був ніким іншим, як винуватцем недавньої берлінської трагедії. Журналісти також не почули відповіді на запитання, яким чином терорист зумів покинути територію Німеччини і дістатися аж до Італії.

Нагадаємо, що у понеділок увечері вантажівка, за кермом якої, як вважає слідство, перебував біженець з Тунісу Аніс Амрі, в’їхала у натовп, що зібрався на різдвяному ярмарку в центрі Берліна. Загинуло 12 осіб, ще 48 отримали поранення. Нападника не вдалося затримати на місці злочину. Його оголосили у міжнародний розшук, за інформацію про нього обіцяно 100 тисяч євро винагороди (понад $104 тис.).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...