Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

«Штаб блокади торгівлі з окупантами» діє

Автор:

|

Лютий 02, 2017

|

Рубрика:

«Штаб блокади торгівлі з окупантами» діє

Про це інтернет-портали України повідомили 2 лютого. І одразу стало зрозумілим, що цю діяльність влада і суспільство оцінюють неоднозначно. Сам «Штаб» на своїй сторінці у Facebook написав: «Сьогодні силами ветеранів, громадських активістів і волонтерів було заблоковано рух залізничних шляхів на станції Курдюмівка Донецької області. Перекрито залізничне сполучення Курдюмівка-Горлівка Донецької області, по якому повним ходом йде торгівля з окупантами. Точніше, йшла. Тепер не буде». На підтвердження реальності акції оприлюднено кілька світлин.

Тиждень тому подібним чином було заблоковано залізничну колію на ділянці Гірське-Золоте, а також станцію «Світланове». Тоді теж лунали заклики припинити торгівлю з незаконними збройними формуваннями. Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз тоді заявив, що це загрожує енергетичній безпеці всієї країни. А заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука назвав акцію блокування перевезень через лінію розмежування незаконною і недоцільною.

Процитоване вище повідомлення «Штабу» у мережі жваво коментують. Одні схвалюють, інші саркастично запитують, чому облаштувалися так далеко від фронту.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply