Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 22, 2018

Шотландія хоче сидіти на двох кріслах?

Автор:

|

Липень 17, 2016

|

Рубрика:

Шотландія хоче сидіти на двох кріслах?

Scot-foto

Перший міністр Шотландії Нікола Фергюсон Стерджен заявила, що ще один референдум з питання про незалежність Шотландії може бути проведено в першій половині 2017 року. За її словами, це стане можливим, якщо британський уряд почне офіційний процес виходу зі складу Європейського Союзу, не враховуючи інтереси Шотландії.

В інтерв’ю Бі-бі-сі, оприлюдненому в неділю, 17 липня, пані Стерджен також описала зовсім несподіваний варіант, про який раніше не йшлося. Питання чомусь ставилося дуже жорстко, у форматі «так або інакше». А тут чуємо, що Шотландія могла б залишитися водночас і у складі Сполученого Королівства, і у Євросоюзі. Навіть якщо Велика Британія вийде з нього.

Кілька країн ЄС вже заявили, що виступають проти переговорів між Брюсселем і Едінбургом з питання про можливе членство Шотландії в ЄС. Тим часом аналітики звертають увагу на той факт, що 15 липня (тобто вже через два дні після свого призначення на посаду) прем’єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей відвідала Единбург, де обговорила проблему «Brexit» з першим міністром Шотландії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...