Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 30, 2020

Шляхетний обов’язок канадського хірурга

Автор:

|

Червень 22, 2018

|

Рубрика:

Шляхетний обов’язок канадського хірурга

Українські ЗМІ цими днями із захопленням розповідають про черговий візит до Львова керівника кафедри хірургії Торонтського університету, практикуючого лікаря SickKids Hospital (Торонто) Джеймса Рутки. Він гордий з свого українського походження й вже не вперше побував у Львові, щоб допомогти важкохворим українським дітям.

Цього разу приїхав разом з колегами. У підсумку канадськими і українськими нейрохірургами під керівництвом Джеймса Рутки були прооперовані семеро дітей.

«Я за походженням українець. Мої батьки українці. Я відчував своїм обов’язком повернутись в Україну і допомогти якнайкраще українським дітям і лікарям. Я вважаю це неймовірним досвідом – кожного року повертатись сюди і допомагати все більше, навчати нейрохірургів, як проводити такого плану операції, які раніше неможливо було робити. Я намагаюсь допомогти українським лікарям під час операцій покроково, щоб вони розуміли процес перед операцією, під час і опісля, щоб якнайкраще доглядати пацієнта. Мені важливо, щоб у подальшому українські нейрохірурги могли проводити такі операції самостійно», – розповів Джеймс Рутка кореспонденту «Радіо Свобода».

20 молодих лікарів із різних міст України приїхали до Львова, де спостерігали за перебігом операції під керівництвом Джеймса Рутки і послухати його лекції.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply