Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

Шарварок з громадянством нардепа Андрія Артеменка

Автор:

|

Травень 01, 2017

|

Рубрика:

Шарварок з громадянством нардепа Андрія Артеменка

«Через канадський паспорт депутат залишився без українського?» – стаття з таким заголовком оприлюднена у понеділок, 1 травня, на сайті «Радіо Свобода». Як бачимо, жодного ствердження, формулювання обережне, із знаком запитання. А щоб вже точно не потрапити у халепу в наш багатий фейковими новинами час, вміщено застереження. Мовляв, досі нема офіційного підтвердження чи спростування інформації про припинення громадянства України народного депутата Андрія Артеменка.

У таких випадках прийнято звертатися до першоджерела. А воно тут не надто надійне. Олег Ляшко – лідер Радикальної партії свого імені написав минулої суботи у мережі Facebook: «Так, ми цього добилися! Президент України сьогодні підписав указ про припинення громадянства України народного депутата України Андрія Артеменка у зв’язку з добровільним набуттям ним у 2005 році громадянства Канади».

Тут варто нагадати, чим «прославився» нещодавно Андрій Артеменко. Він виступив з ініціативою здати Крим Росії в оренду. А Олег Ляшко так хвилюється через те, що взяв свого часу Андрія Артеменка у виборчий список своєї партії та ще й на дуже високе 16-те місце. Інакше б той, мабуть, не був зараз народним депутатом.

Тим часом сайт «Знай.ua» сьогодні. 1 травня, твердить: «Український президент Петро Порошенко не підписував указ про припинення громадянства народного депутата Андрія Артеменка». Видання посилається на слова депутата від фракції Блоку Петра Порошенка Валерія Пацкана, який сказав що комісія з питань громадянства не розглядала цього питання. Може, Олег Ляшко щось пояснить?

Світлина з сайту «Радіо Свобода».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...