Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 23, 2020

Сформульовано перелік вимог до Катару

Автор:

|

Червень 08, 2017

|

Рубрика:

Сформульовано перелік вимог до Катару

Тема кризи у регіоні Перської затоки та міжнародної ізоляції Держави Катар продовжує залишатися однією з основних в інформаційному просторі світу. 8 червня засоби масової інформації з посиланням на джерела The Wall Street Journal повідомили, що провідні арабські країни почали складати перелік вимог, які має виконати катарська вдала як умову для відновлення дипломатичних та економічних відносин.

Цікаво, що однією з найбільш гострих стала вимога у галузі пропаганди. Вона стосується  скорочення обсягів мовлення телеканалу Al Jazeera, штаб-квартира якого перебуває у столиці Катару. Крім того, від цієї держави опоненти вимагають припинити фінансування екстремістських груп на Близькому Сході та розірвати відносини із політичним керівництвом «Братів-мусульман».

Втім, це лише початок, робота над списком триває. Очікується, що її завершать через кілька днів. Нагадаємо, дипломатичний скандал навколо Катару розгорівся днями на тлі підтримки владою країни «тероризму та надання фінансової допомоги терористичним угрупованням».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply