Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Сепаратисти збили безпілотник ОБСЄ

Автор:

|

Квітень 02, 2018

|

Рубрика:

Сепаратисти збили безпілотник ОБСЄ

У понеділок, 2 квітня, оприлюднено чергове зведення прес-центру штабу АТО. З нього дізнаємося, що минулої доби російсько-терористичні війська здійснили 38 обстрілів українських позицій. При цьому неодноразово застосовували міномети двох калібрів. А поблизу Павлополя, що на Донецькому напрямку, вперше після доволі тривалої перерви зафіксовано ворожий снайперський вогонь. На Луганському напрямку контрольовані кремлівською владою бандформування грубо порушили Мінські угоди й обстріляли із 120-міліметрових мінометів, а також з гранатометів і великокаліберних кулеметів наші укріплення, обладнані у районі Луганського.

На щастя, учора жоден український воїн не постраждав. Але отримана впродовж трьох останніх діб інформація спонукає задати риторичне запитання – а для чого сепаратисти взагалі домовлялися про встановлення Великоднього перемир’я, якщо вони постійно порушують його? Причому не епізодично, а десятками обстрілів на добу!

Агресивні дії окупантів були спрямовані і проти міжнародних спостерігачів Організації з безпеки і співпраці у Європі (ОБСЄ) Один з їхніх безпілотних літальних апаратів був збитий поблизу населеного пункту Міусинськ.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply