Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 5, 2020

Сепаратистське «вітання» перемовинам у Берліні

Автор:

|

Жовтень 19, 2016

|

Рубрика:

Сепаратистське «вітання» перемовинам у Берліні

kopyya-1019___01-4

Про нього розповідає зведення прес-центру штабу АТО станом 19 жовтня. Контрольовані російською владою бандформування минулої доби, порівняно з попередньою, майже вдвічі наростили число збройних провокацій. Вони відкривали вогонь по українських позиціях 57 разів. При цьому аж 44 випадки припало на Маріупольський напрямок. Ось такий «привіт» пострілами та вибухали послали бойовики у Берлін, де цього ж таки 19 жовтня збирається «Нормадська четвірка», щоб спробувати досягти миру на Донбасі.

Тим часом на вже згаданому Маріупольському напрямку окупанти обстріляли вісім населених пунктів. Вони застосовували гармати калібрів 122 та 152 міліметра і міномети калібрів 82 та 120 міліметрів, завдаючи щораз більше руйнувань. Особливо дістається мешканцям Мар’їнки (на світлинах ви бачите понівечені будинки). Ворог веде вогонь і по житлових кварталах, і по виробничих об’єктах. На проспекті Дружби 122-мм артилерійський снаряд влучив у п’ятиповерхівку. Значних пошкоджень зазнали зовнішня стіна, сходинкова клітка та квартири з третього до п’ятого поверхів. Дістається і приватним садибам. А ще від міни постраждало приміщення та господарчі будівлі пожежної частини.

На Луганському та Донецькому напрямках теж було неспокійно. Окрім гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї, терористи використовували тут міномети.

kopyya-1019___01-5

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply