Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Сенсаційний рух коштів Олександра Януковича

Автор:

|

Листопад 09, 2018

|

Рубрика:

Сенсаційний рух коштів Олександра Януковича

У п’ятницю, 9  листопада, оприлюдено чергове розслідування програми «Схеми», яка є спільним проектом «Радіо Свобода» та телеканалу «UA:Перший». Воно отримало назву «Великий куш» і завдасть чимало прикрощів чинному Президентові України. Особливо, якщо викладені у ньому факти підтвердяться.

Журналісти «Схем» заявили, що з банку Олександра Януковича (сина президента-втікача) через банк Петра Порошенка було виведено до 2 мільярдів гривень (понад $70 мільйонів). Описано й рух коштів.

Отож, йдеться про «Всеукраїнський банк розвитку», де названа вище сума знаходилася на депозитах підставних осіб. Протягом 2016-2017 років з цих коштів були зняті всі арешти. І хоча з вуст високопоставлених правоохоронців лунали публічні обіцянки повернути гроші в бюджет, вони згодом були виведені з банку Олександра Януковича. Їх, як повідомляється, знімали готівкою десятками мільйонів за раз через касу «Міжнародного інвестиційного банку», який належить президенту Петру Порошенку. Не безкоштовно, бо загальний розмір «комісійних», за результатами дослідження, становив близько 20 мільйонів гривень ($716 тисяч).

Архівна світлина внизу: у центрі – Віктор Янукович, крайній справа – Петро Порошенко.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply