Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

Сенсаційне відкриття від НАСА

Автор:

|

Лютий 22, 2017

|

Рубрика:

Сенсаційне відкриття від НАСА

Як стало відомо 22 лютого, вчені виявили нову систему навколо зірки TRAPPIST-1, де можуть бути цілком реальні умови для життя. Навколо небесного тіла обертається 7 планет, три з яких перебувають на ідеальній відстані. За попередніми даними, на кожній із них повинен бути кисень та вода. Про це розповіли на екстреній прес-конференції у НАСА.

Сама зірка TRAPPIST-1 набагато менша та холодніша за Сонце. Через останній фактор й існує можливість наявності рідкої води усюди. До того ж, як виявилось, планети є кам’янистими, а остання – може бути покрита суцільним льодом. Зрештою у нововиявленій системі повторюються такі ж обставини виникнення життя, які були на Землі. Тому схожі речі можуть відбуватися й в інших об’єктах Всесвіту.

Поки що вчені продовжуватимуть досліджувати усі об’єкти. За їхніми даними, можливо, детальнішу інформацію про кисень та воду вдасться отримати вже у 2020-х роках. Великі очікування покладають на новий телескоп Джеймса Вебба, який запустять приблизно у 2018 році. Однак поки що космічного апарату до об’єктів не відправлятимуть.

Зазначимо, система TRAPPIST-1 перебуває від нас на відстані 40 світлових років, що в космічних масштабах не є чимось значним. Вченим вперше вдалося виявити такі планети біля холодного карлика. Зрештою це також найбільша кількість об’єктів, які вдалось виявити в межах одної системи.

Світлини: NASA.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply