Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Feb. 17, 2019

Сенсаційна заява про Межигір’я

Автор:

|

Грудень 24, 2016

|

Рубрика:

Сенсаційна заява про Межигір’я

1224___05-2

Вона пролунала з уст Віктора Ющенка. Інтерв’ю з ним 24 грудня оприлюднив російськомовний сайт «Новое время». Після запитання щодо передачі резиденції Межигір’я із державної власності в приватну екс-президент України категорично наголосив: «Ось я тут зовсім ні при чому». На твердження, що саме він підписав відповідне рішення, Віктор Ющенко заперечив: «Парламент прийняв рішення, я на нього не міг впливати. Хоча я не був від нього в захваті». А потім додав, що там збиралася жити Юлія Тимошенко. Чи потрібне було це уточнення, коли і без того жорсткі протиріччя між політиками втрачають ознаки цивілізованої дискусії? Запитання риторичне.

Бо партія «Батьківщина» через свій сайт відповіла на закид буквально через кілька годин. Однак текст сформулювало таким чином, що планка пристойності опустилася ще нижче. Твердження Віктора Ющенка щодо намірів Юлії Тимошенко посилитися у Межигір’ї названо «маячнею». Але це ще нічого у порівнянні із двома зреченнями, якими завершується коментар: «З огляду на все перелічене, ми глибоко стурбовані станом психічного здоров’я Віктора Ющенка. Шкода, що Лікарня майбутнього, де йому могли б допомогти, попри зібрані його дружиною кошти так і не була збудована».

А ми ж цього приводу можемо висловити ще більшу стурбованість тим, що політики, які називають себе українським, замість забути у нелегкий час війни усі чвари, ще дужче їх розпалюють.

Архівна світлина: а колись було й таке…

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...