Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 22, 2018

Сенсаційна заява генерала Олександра Кіхтенка

Автор:

|

Червень 23, 2016

|

Рубрика:

Сенсаційна заява генерала Олександра Кіхтенка

Кіхтенко_форма

Генерал армії Олександр Кіхтенко, безперечно, особа дуже обізнана у тонкощах політики і військової справи. В часи президентства Віктора Ющенка командував внутрішніми військами України, у 2014 – 2015 роках очолював Донецьку обласну державну адміністрацію. А 23 червня цього року він дав інтерв’ю каналу «112 Україна». І зробив сенсаційну заяву, відповідаючи на запитання про те, чи можна було весною 2014 року втримати Крим.

Генерал нагадав, що був на той час радником міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і висловлював йому свої пропозиції. Однак не був почутий. А все могло статися інакше. В Криму був дуже сильний гарнізон внутрішніх військ, до трьох тисяч. А ще під Феодосією дислокувався полк спецпризначення «Тигр» – добре підготовлений, оснащений найсучаснішою технікою і озброєнням. При правильному використанні війск МВС у взаємодії з СБУ (за інформацією пана Кіхтенка,  елітний підрозділ «Альфа» був готовий до серйозних дій) настільки сумного фіналу не було б. «Ми могли б втратити Севастополь, тому що там досить сильний гарнізон був РФ, і населення Севастополя – це колишні відставники, моряки – чисто проросійськи налаштовані люди», – сказав Олександр Кіхтенко.

About Author

news

 • Максим

  Крым – Россия. И нет смысла размазывать сопли.

  • Nedim Halilov

   только осталось заплатить налоги за 300 лет… Крымскому Ханству… и все будет путём… и сопли размазывать не надо… правильно…

  • Максим

   Всё на халяву надеешься? Ну нет в России халявы.

  • Kost Sokur

   Не прибідняйся, кацяпе, – в 1991 р. Кацяпія, маючи половину населення СРСРу, прихопила всі його золото-валютні та стратегічні резерви, всю закордонну власність, оставивши решту республік без будь-якої валюти. Завдяки цьому Кацяпія за безцінь скупила самі ласі шматки економік колишніх союзних республік

  • Kost Sokur

   Якщо в твоїй заяві замінити фейкову назву “россія” на дійсну – Московія, то до кінця XVII так і було, Московія була васалом Кримського ханства і її можна було умовно називати Кримом. Я теж не розумію, який сенс кацяпам радісно розмазувати п’яні шмарклі по пиці при згадці про Крим – зараз останній поц розуміє, що то був лише сир в мишоловці, як Кувейт для Саддама.

  • Максим

   Сегодня прилетел из Крыма. Замечательный отдых в жемчужине России.

 • Drakk5

  Бред. Спецподразделение Тигр из Феодосии даже не собиралось воевать))).
  Пресловуты штурм казарм – ни что иное как красивая инсценировка , чтобы потом элитным солдатам в украине не предъявляли претензий. Почему знаю? Прекрасно знаю нескольких морпехов оттуда.
  Войска МВД лично стояли в оцеплении Парламента Крыма в те самые дни не подпуская никого, то есть откровенно помогали.

Loading...