Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 20, 2021

Селище Широкине обстріляно з мінометів

Автор:

|

Жовтень 28, 2017

|

Рубрика:

Селище Широкине обстріляно з мінометів

Про це повідомляє 28 жовтня прес-центр штабу АТО. При цьому російсько-окупаційні війська вели вогонь із заборонених Мінськими угодами 120-міліметрових мінометів. Постраждали будівлі мирних мешканців. Помічник гранатометника Олексій, який вже рік захищає Україну на Сході, розповів військовим журналістам, що останнім часом збільшилося число саме мінометних обстрілів. Позиції українців добре укріплені. Але страждають житлові квартали Широкиного. Місцеві мешканці давно покинули селище. Вцілілих будинків дуже мало, а придатних для життя майже не залишилося.

А загалом, як інформує чергове зведення прес-центру штабу АТО, у зоні  бойових дій відчутно тенденцію до загострення. На Приморському напрямку ворог усе частіше застосовує заборонене озброєння. Складно не лише під Широкиним, а й поблизу Мар’їнки. На Донецькому напрямку тривають обстріли Авдіївської промзони.

За минулу добу контрольовані Кремлем бандформування 19 разів відкривали вогонь вздовж усієї лінії фронту. Наші хлопці у відповідь 16 разів застосовували зброю на ураження. Двоє українських військовослужбовців отримали поранення.

Світлини:  Широкине сьогодні.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply