Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 22, 2019

Селище Бахмутка обстріляли з «Градів»

Автор:

|

Листопад 15, 2017

|

Рубрика:

Селище Бахмутка обстріляли з «Градів»

Сталося це у ніч на середу, 15 листопада. Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський виклав на своїй facebook-сторінці світлини та відео з місця події, які демонструють наслідки обстрілу –  зруйнований будинок, вулиця та городи всіяні вирвами у людський зріст, які залишили по собі снаряди «Граду». На щастя, люди не постраждали. Мешканці зруйнованого будинку перебули до ранку у родичів.

Оприлюднене того ж дня зведення прес-центру штабу АТО інформує, що минулої доби контрольовані кремлівською владою бандформування 23 рази відкривали вогонь по українських позиціях. Цього разу порушення вимог Мінських угод не обмежилося лише мінометами. На Луганському напрямку ввечері у бік Зайцевого терористи вели вогонь з артилерії 152-го калібру. Військовослужбовці Збройних Сил України відповідали агресору прицільним вогнем у відповідь майже на кожну провокацію.

Під час бойових дій двоє українських військовослужбовців зазнали пораненнь. Медична допомога надана вчасно Загрози їх життю не має.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...