Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Щоб не було на шкоду Україні або Європі

Автор:

|

Лютий 06, 2017

|

Рубрика:

Щоб не було на шкоду Україні або Європі

Цим стурбований міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель, який нещодавно замінив на цій посаді колоритного Франка-Вальтера Штайнмаєра. А йдеться про можливі наслідки зближення між США і Росією, прагнення до якого не раз демонстрував Дональд Трапм. Як пише 6 лютого сайт «Deutsche Welle», очільник німецького зовнішньополітичного відомства Німеччини напередодні взяв участь у програмі Bericht aus Berlin на телеканалі ARD. Видання дає кілька витягів з його інтерв’ю. А першим цей: «Ми всі повинні сподіватися, що Росії і США вдасться домовитися – тільки це не на шкоду Україні або Європі».

Нагадаємо, що кілька днів тому Зігмар Габріель повернувся з Вашингтона, де зустрівся з держсекретарем США Рексом Тіллерсоном і віце-президентом Майком Пенсом. Сторони порозумілися у багатьох темах міжнародної політики. А враження від цих перемовин стали підставою для висновку, що зниження напруженості у стосунках Сполучених Штатів і Росії здатне сприяти врегулюванню ситуацію в Сирії і в Донбасі, а також посприяло б процесу роззброєння в Європі.

Німецький міністр вважає, що Європа не «повинна сидіти як кролик перед удавом» і чекати рішень США, а «продемонструвати упевненість в собі» і діяти єдиним фронтом, щоб відігравати істотну роль у світовій політиці.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply