Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 23, 2019

Щоб наблизити мир

Автор:

|

Грудень 30, 2016

|

Рубрика:

Щоб наблизити мир

1230___01-2

На facebook-сторінці прес-центру штабу АТО вміщено розповідь про документальну виставу київського Театру Переселенця, що відбулася у місті Слов’янську. Це стало черговим заходом у реалізації проекту «Діти та військові». Його метою є налагодження діалогу між мирними мешканцями Донбасу та українськими армійцями.

У постановці взяли участь старшокласники миколаївської школи №3 Донецької області та військовослужбовці об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України. Один із авторів вистави, до речі, теж людина військова. Це психолог Олексій Карачинський. Під час вистави присутні ділилися один з одним своїми відвертими розповідями. Підлітки згадували, що пережили під час військових дій, говорили про любов до рідного краю, перше кохання, плани на майбутнє. Офіцери теж говорили про особисте та спільне. Таке відверте спілкування допомагає усім, включаючи батьків дітей, знайти спільну мову. «Таким чином, ми намагаємось трошки наблизити мир», –  наголосив Олексій Карачинський. У числі авторів проекту – провідний український драматург Наталія Ворожбит та відомий німецький режисер Георг Жено.

А тим часом у зоні бойових дій тривала війна. Чергове зведення про її перебіг прес-центр штабу АВТО оприлюднив 30 грудня. Впродовж минулої доби окупаційні війська відкривали вогонь 45 разів. На Маріупольському напрямку обстріляно сім населених пунктів. У тому числі два – з мінометів. Застосовували бойовики міномети і на Донецькому та Луганському напрямках. З дня у день терористи не дають спокою Авдіївці та Станиці Луганській. Віднедавна до адрес постійної напруженості додалася Крута Балки. А нова ознака – небувала активізація снайперів на усіх трьох напрямках.

1230___01-1

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...