Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 23, 2020

Що зробили у КНДР з американським студентом?

Автор:

|

Червень 16, 2017

|

Рубрика:

Що зробили у КНДР з американським студентом?

Стан здоров’я Отто-Фредеріка Вормбієра, повернутого днями з Північної Кореї на батьківщтину, викликає справедливу тривогу. Лікарі зафіксували у нього відмирання значної кількості клітин мозку. Наразі хлопець періодично розплющує очі і моргає, але не розуміє, що відбувається. Про це 16 червня пише інформаційна агенція ЗІК з посиланням на CBSNews. Лікарі вважають, що до таких наслідків могла призвести зупинка серця, під час якої в мозок не надходив кисень. А серце могло зупинитися через передозування ліками.

У пацієнта також не виявили ознак активного ботулізму, хоча влада Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) запевняла, що у нього діагностували це захворювання. Не видно і ознак травмування.

Нагадаємо, що в березні 2016 року Верховний суд КНДР засудив до 15 років каторжних робіт студента Університету Вірджинії Отто-Фредеріка Вормбієра, що приїхав до Північної Кореї у складі туристичної групи. 21-річного юнака звинуватили у тому, що він, начебто, намагався вкрасти плакат з політичним гаслом з території готелю, вхід на яку дозволено лише його співробітникам.

Архівна світлина: Отто-Фредерік Вормбієр на суді.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply