Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Що треба для «безвізу» з Канадою

Автор:

|

Жовтень 24, 2017

|

Рубрика:

Що треба для «безвізу» з Канадою

Виступаючи у федеральному парламенті Канади, депутат від опозиційної Нової демократичної партії Лінда Дункан закликала до візової лібералізації для громадян України. Вона переконана, що це сприятиме розвитку торгівлі і збільшить можливості підтримки демократичних реформ у нашій державі.

24 жовтня агенція «Укрінформ» цитує такі слова Лінди Дункан: «З травня цього року Європейський Союз надав українцям безвізовий доступ в ЄС, однак Канада продовжує відхиляти велику кількість візових запитів українців. Причини такого високого рівня відмов незрозумілі, враховуючи, що уряд вихваляє свою торговельну угоду з Україною».

Як відомо, візова політика Канади щодо українців є однієї з найменш лояльних у світі – приблизно третина заявників з України не отримують віз.

Тим часом сайт «Тиждень.ua» того ж 24 жовтня пише, що міністр імміграції Канади Ахмед Хусен з приводу цієї теми заявив: «Рішення стосовно візової політики ухвалюються на основі цілісної оцінки ризиків та переваг. Ми дійшли висновку, що Україна, як і будь-яка інша держава, повинна видавати безпечні документи для подорожі, ефективно контролювати кордони й добре співпрацювати із міжнародною спільнотою стосовно міграційних та безпекових питань».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply