Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Що ще дізнаємося про Марін Ле Пен?

Автор:

|

Лютий 01, 2017

|

Рубрика:

Що ще дізнаємося про Марін Ле Пен?

Інтернет-портали 1 лютого повідомляють про чергову гучну заяву, вміщену сайтом WikiLeaks. Цього разу вона стосується кандидата у президенти Франції, очільниці партії «Національний фронт» Марін Ле Пен. WikiLeaks має на неї у своїх архівах 1138 документів. Про це заявлено на офіційній сторінці у мережі Twitter.

Якого саме характеру документи, не вказано. Але не важко здогадатися, що йдеться про те, що пані Ле Пен хотіла б приховати. Відома французька націоналістка схвально ставиться до політики Володимира Путіна і вважає Крим російським. Свого часу виник скандал з приводу фінансування її діяльності з московських джерел.

WikiLeaks також заявив, що у його архівах є 3630 документів, які стосуються іншого кандидата у президенти Франції – Франсуа Фійона. До виборів залишилося не так багато часу (перший тур назначено на 23 квітня) тому будь-яке вкидування в інформаційний простір переконливого компромату може мати фатальні для їх фігурантів наслідки. Наразі за соціологією Марін Ле Пен має найвищий рейтинг, але у другому турі найімовірніше програє.

Дня довідки. WikiLeaks – заснована у грудні 2006 року міжнародна організація, що займається витоками таємної інформації та її подальшою публікацією на своєму сайті. Джерела інформації завжди залишаються анонімними.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply