Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

Що робив психолог у капонірі під Авдіївкою

Автор:

|

Вересень 22, 2017

|

Рубрика:

Що робив психолог у капонірі під Авдіївкою

Про це розповідає 22 вересня прес-центр штабу АТО на своїй facebook-сторінці. Отож, волонтер Родіон Григорян провів у зоні бойових дій тренінг з психологічної едукації. Його учасниками стали бійці 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, що вже майже рік стримують ворога на підступах до прифронтового міста. А проводили заняття у вільному від техніки капонірі.

Як опанувати переживання та емоції, подолати цілком природній у стресових ситуаціях страх, стимулювати розвиток найкращих рис свого характеру – про усе це розповів психолог захисникам Авдіївки. Техніки самоконтролю, яким він навчає солдатів, є синтезом багатьох наукових досліджень і психологічних практик. І що найголовніше – слухачі легко їх засвоюють.

Командир відділення молодший сержант Василь із позивним «Хакер» поділився враженням він уроку психології: «Насправді, багато негативних емоцій, які ми звикли тримати в собі, можна досить просто вгамовувати. Головне знати як. І такі практичні тренінги здатні навчити технікам, що не складно запам’ятати. А потім присвячувати їх виконанню по декілька хвилин щодня».

Тим часом війна триває. Минулої диби промосковські бандформування 16 разів відкривали вогонь по українських позиціях, наші хлопці відповідали на ворожі обстріли 12 разів – у випадках, коли виникала безпосередня загроза життю бійців. Мабуть саме завдяки таким рішучим діям втрат у лавах захисників України, на щастя, не було.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply