Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 17, 2019

Ще три десятки росіян у «чорному списку» Канади

Автор:

|

Листопад 03, 2017

|

Рубрика:

Ще три десятки росіян у «чорному списку» Канади

Канада ввела санкції щодо 30 громадян Російської Федерації. Про це йдеться в оприлюдненій у п’ятницю, 3 листопада, заяві прес-служби Міністерства закордонних справ країни.

Зазначені особи, на думку укладачів переліку, причетні до загибелі у московському слідчому ізоляторі «Матроська тиша» юриста Сергія Магнітського. Як відомо, він свого часу розкрив злочинну схему, за допомогою якої високопосадовці у Росії відмивали мільярди рублів. Правозахисники переконані, що саме через це його зумисне довели до смерті. Згодом уряд США затвердив перелік російських чиновників, який назвали «Списком Магнітського». Занесені туди люди мали безпосереднє відношення до справи та загибелі Сергія Магнітського. Подібну резолюцію також прийняли у Європарламенті та кількох окремих країнах.

Внесені до нового списку особи причетні до «актів корупції, пов’язаних з податковим шахрайством в розмірі 230 млн доларів», деталі якого розкрилися за участю Сергія Магнітського. Сюди потрапили, наприклад, голова Слідчого комітету Росії Олександр Бастрикін і колишній заступник міністра внутрішніх справ Олексій Анічін. Активи і банківські рахунки фігурантів на території Канади будуть заморожені. Їм також закритий в’їзд в країну.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...