Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 18, 2018

Ще півроку санкцій проти Росії!

Автор:

|

Червень 21, 2016

|

Рубрика:

Ще півроку санкцій проти Росії!

санкції-3

Інформаційні агенції, які поширили 21 червня цю новину, наголошують на її неофіційному характері. Адже поки що тему обговорювали посли країн Євросоюзу. Однак їхнє, як його називають, вступне рішення продовжити економічний тиск на країну-агресора було одностайним. Зійшлися на тому, щоб обмеження діяли до кінця січня 2017 року. Якщо, зрозуміло, російське керівництво не схаменеться і не поверне на шлях миру. Перш за все тут йдеться про виконання Мінських угод.

Остаточне рішення, як очікується, прийме наступного тижня самміт лідерів ЄС у Брюсселі. Тут вже є певні розбіжності думок. Тверду позицію можна проілюструвати прикладом Польщі – без чіткого дотримання окресленого мінським процесом шляху не буде навіть полегшення, не те, щоб скасування санкцій. А от Париж вимагав проведення на саміті дебатів. Австрія, Італія, Угорщина, Кіпр пропонують поміркувати над пом’якшенням обмежень.

Нагадаємо, що Євросоюз ввів економічні санкції проти Росії влітку 2014 року через анексію Криму та підтримку сепаратистів на Сході України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...