Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 27, 2021

Ще один злочин найманих убивць

Автор:

|

Жовтень 30, 2017

|

Рубрика:

Ще один злочин найманих убивць

У понеділок, 30 жовтня, ввечері на залізничному переїзді біля селища Глеваха Київської області був обстріляний автомобіль, у якому їхали добровольці, учасники війни на сході України Адам Осмаєв і його дружина Аміна Окуева. Злочинці вели вогонь, сховавшись за кущами. Внаслідок нападу Аміна Окуева отримала смертельні поранення, несумісні із життям. Про її загибель повідомив радник міністра внутрішніх справ народний депутат Антон Геращенко. Адама Осмаєва теж поранено, але загрози його життю це не становить.

Аміна Окуєва – український лікар, громадський активіст та військовослужбовець чеченського походження. Вона учасниця Революції гідності, воювала в АТО у складі батальйону «Київ-2». Народилася 5 червня 1983 в Одесі. Адама Осмаєва російська сторона звинувачувала у підготовці замаху на Володимира Путіна.

Щодо замовників цього злочину, то тут двох думок бути не може. Адже у червні цього року на подружжя добровольців у Києві було скоєно замах. Адам Осмаєв тоді отримав серйозні поранення. Аміна Окуєва встигла випустити кілька куль у кілера. Він вижив і дав свідчення. Тоді й з’ясувалося, що це російський бандит на прізвисько Дінго.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply