Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 15, 2019

Ще один українець на «Євробаченні-2017»

Автор:

|

Травень 03, 2017

|

Рубрика:

Ще один українець на «Євробаченні-2017»

25-річний киянин Артем Мурач не проходив національного відбору, однак вийде на сцену пісенного конкурсу. Учасником «Євробачення-2017» йому допоміг стати щасливий випадок, про який розповіла у середу, 3 травня, «Західна інформаційна корпорація» (ЗІК).

Артем у Міжнародному виставковому центрі працював статистом, допомагаючи при постановці номерів до Євробачення. Він дуже любить співати й роботу виконував із задоволенням. Адже вдалося долучитися до престижного міжнародного фестивалю. Якось  керівник сцени Марвін Дітманн запропонував надіслати авторське відео із співом Артема учасникам конкурсу. І через кілька дня надійшла відповідь. З’ясувалося, що австрійській команді не вистачало одного бек-вокаліста. От вони й запросили Артема Мурача. І вже після цього він познайомився з тим, кому буде підспівувати – з австрійським виконавцем Натаном Трентом.

«Якби рік тому мені сказали, що я виступатиму на сцені «Євробачення», навіть просто готуючи номери як статист, а потім ще й як бек-вокаліст, я б ніколи не повірив!», – не приховує свого щастя хлопець.

Цікаво, що за освітою Артем Мурач – магістр міжнародної економіки.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...