Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

Ще один терористичний акт у Німеччині

Автор:

|

Липень 25, 2016

|

Рубрика:

Ще один терористичний акт у Німеччині

Bundes

Інцидент стався у ніч з неділі на понеділок.  Як повідомив 25 липня сайт «Deutsche Welle», вибух пролунав у центрі міста Ансбаху (Баварія). У цей час неподалік тривав концерт фестивалю Ansbach Open. Зібралося приблизно 2,5 тисячі глядачів. Фахівці не виключають, що терорист мав намір здійснити свій злочин саме там, однак пекельний пристрій з якихось причин спрацював завчасно. Силою вибуху поранено 12 осіб. Троє з них у важкому стані, проте загрози життю лікарі не вбачають.

Загинув лише один чоловік. Це сам винуватець – 27-річний сирійський біженець. Він прибув до Німеччини два роки тому. Подавав клопотання на отримання притулку, яке влада відхилила. Раніше був відомий поліції у пов’язаній з наркотиками справі. Зараз перевіряється можливість зв’язку з терористичним угрупованням «Ісламська держава», хоча наразі ознак цього не виявлено.

В останні дні у Німеччині сталося кілька терактів. Сирієць, що просив притулку, у місті Ройтлінгені (Баден-Вюртемберг) зарізав жінку та поранив двох осіб. 17-річний біженець з Афганістану з ножем і сокирою напав на пасажирів регіонального потяга неподалік Вюрцбурга у Баварії. В торговому центрі «Олімпія» (Мюнхен) 18-річний іранець вчинив стрілянину, внаслідок якої дев’ять людей загинули і 16 отримали поранення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...