Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 20, 2019

Ще один теракт у Туреччині

Автор:

|

Грудень 11, 2016

|

Рубрика:

Ще один теракт у Туреччині

1211___02-2

Його вчинено поблизу стадіону «Водафон Арена» в Стамбулі. Незадовго перед тим закінчився матч між місцевими футбольними клубами «Бешикташ» і «Бурсаспор». Про це інформаційні агенції світу повідомляють 11 грудня.

Вибухи, а їх було два, прогриміли наприкінці минулої доби, коли  до північної пори залишалося пів години. Один з них стався біля автобусів, де перебували правоохоронці спеціального призначення. Ближче до ранку стало відомо, що загинуло 29 людей, в тому числі 27 поліцейських, Число поранених – 166 осіб. Однак ці дані ще не остаточні. Міністр внутрішніх справ Туреччини Сулейман Сойлу вважає, що метою нападу були поліцейські. Вже затримано 10 підозрюваних в організації вибухів. За першими результатами слідства стало виявлено рештки замінованого автомобіля, вибуховий пристрій у ньому було приведено в дію за допомогою дистанційного керування. Наразі жодне угрупування не взяло на себе відповідальності, однак попередні напади в Туреччині здійснювалися курдськими бойовиками і угрупованням «Ісламська держава».

Своє ставлення до трагічної події висловили турецькі футбольні команди. У заяві «Бешикташу», зокрема, сказано: «Ми проклинаємо терор, насильство і ненависть… Тримаючись за руки один з одним, ми будемо протистояти атакам, спрямованим проти нашої батьківщини, наш народ ліквідує тероризм!».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...