Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 1, 2020

Ще один теракт у столиці Афганістану

Автор:

|

Травень 03, 2017

|

Рубрика:

Ще один теракт у столиці Афганістану

Сайт ВВС пише 3 травня про вибух, що стався вранці у час пік в одному з найважливіших районів Кабула. Саме тут розташовано посольство США. Смертник підірвав себе поряд з колоною панцерної техніки військ НАТО. Наразі є інформація про вісім жертв теракту.

Офіційний представник місії Північноатлантичного альянсу американський капітан Білл Сальвін повідомив, що поранення отримали троє американських військовослужбовців. А бронетранспортери, що рухалися в колоні, повернутися після атаки на базу.

Вибухом знищено або пошкоджено кілька автомобілів, які перебували неподалік. Поки що жодне з угрупувань не взяло на себе відповідальність за цю атаку. Однак відомо, що раніше афганські таліби оголосили про весняний наступ і погрожували, що атакуватимуть іноземних військових. Нагадаємо, що наприкінці квітня таліби напали на військову базу під Мазарі-Шаріфа. Число жертв серед афганських військових сягнуло двох сотень. В Афганістані тоді оголосили національний траур, а міністр оборони і начальник генерального штабу подали у відставку.

Світлини Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply