Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

Ще один Джастін Трюдо

Автор:

|

Травень 07, 2017

|

Рубрика:

Ще один Джастін Трюдо

Він щойно з’явився на світ. Його батьки – біженці з Сирії Мохаммед і Афра Білан знайшли притулок у Канаді. І з вдячності до держави, яка їх прихистила, назвали новонародженого сина на честь її прем’єр-міністра. Про це 7 травня розповів сайт ВВС.

Немовлятко Джастін Трюдо Білан – вже третя дитина Афри і Мохаммеда. Раніше чоловік працював у Дамаску перукарем. Якось його заарештували і кілька днів протримали в ув’язненні. На щастя для Мохаммеда з’ясувалося, що це помилка. Однак молода сім’я вирішила не випробовувати долю, і торік у лютому перебралася до Канади. Тепер батьки і їхні діти отримали офіційний статус біженців. Вони успішно вдосконалюють знання англійської мови й цілком задоволені життям.

Спілкуючись з кореспондентом ВВС, Афра Білана сказала про Джастіна Трюдо: «Він прекрасна людина. Він допомагає людям. Нам захотілося якось висловити нашу подяку йому і всій Канаді».

З листопада 2015 року, відколи Джастін Трюдо очолив уряд, Канада прийняла понад 40 тисяч біженців з Сирії. Прем’єр-міністр особисто вітав сирійців в аеропорту, а у січні цього року, коли новий президент США Дональд Трамп своїм указом обмежив в’їзд громадян кількох ісламських країн, заявив, що політика канадської влади залишиться незмінною.

До слова, рішення родини Білан – стало вже другим таким випадком. У лютому цього року інша пара з Сирії назвала сина Джастіном.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...