Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Mar. 21, 2019

Ще один білоруський авіарейс в Україну

Автор:

|

Липень 10, 2016

|

Рубрика:

Ще один білоруський авіарейс в Україну

Bel__foto

Про те, що він буде відкритий вже з наступного місяця, повідомив 10 липня сайт avianews.com. Регулярні рейси між Львовом і Мінськом запроваджує білоруська компанія «Бєлавіа». Впродовж тижня буде здійснюватися по чотири польоти – у вівторок, середу, четвер і суботу. Планується використовувати літаки Embraer 175.

Вартість квитків в обидва боки становить суму, еквівалентну 120 євро. Викликає повагу високий рівень бізнес-орієнтованості білоруських авіаторів. Вони зреагували на те, що вже понад півроку з відомих причин не здійснюється пряме авіасполучення між Україною і Росією. До його припинення у Львові одним з найбільш популярних напрямків була Москва, звідки літала авіакомпанія «Ютейр». А все тому, що ще за часів СРСР багато фахівців нафтової та газової галузей переїхали з Галичини в Сибір. А «Ютейр» гарантувала зручні стикування львівського рейсу в московському аеропорту Внуково з іншими своїми маршрутами в Сибір.

Тепер новий рейс «Бєлавіа» Львів – Мінськ дозволяє пересідати в білоруській столиці на рейси в Москву в межах єдиного квитка з очікуванням впродовж години на власні рейси, а також з більш тривалим очікуванням на рейси «Ютейр».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...