Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Ще одне таємниче вбивство у «так званих»

Автор:

|

Лютий 08, 2017

|

Рубрика:

Ще одне таємниче вбивство у «так званих»

Однією з перших інформаційних агенцій, які оприлюднили 8 лютого цю новину, був «INTERFAX.RU». Цитуємо дослівно: «Командир батальйону «Сомалі» самопроголошеної Донецької народної республіки Михайло Толстих загинув у середу в результаті вибуху». Залишимо на совісті російського пропагандистського рупору написання опереткової «республіки» без лапок. Тут незрівнянно важливішим є інше – у терористів сталося чергове резонансне вбивство одного з польових командирів. Адже ще порівняно недавно був підірваний у під’їзді свого будинку Арсеній Павлов на прізвисько «Моторола». Сьогодні загинув не менш сумнозвісний «Гіві» (Михайло Толстих).

Як першоджерело інформації вказують «правоохоронні органи» так званої «ДНР». З них випливає, що у кабінеті «Гіві», який перебував на робочому місці, прогримів вибух і почалася пожежа. Російська «Нова газета» виклала версію, що «у штаб, де знаходився Толстих, вистрілили з гранатомета». Зрозуміло, ватажки терористів одразу звинуватили в організації та виконанні цього замаху українські спецслужби. Це вже не оригінально і навіть не цікаво. Бо так повторюють щоразу у низці вже з кількох десятків гучних убивств, однак ще ніколи не навели хоча б маленького підтвердження.

Що ж стосується Служби безпеки України, то радник її голови Юрій Тандіт заявив про необхідність перевірити інформацію про смерть «Гіві». Невже це може бути фейком, а сам  Михайло Толстих насправді живий? Не виключено, бо доводилося чути, що той, начебто, замислив покинути так звану «ДНР». Можливо й справді «вийшов з гри» і щез. А сценарій з вибухом вигадали, щоб прикрити дезертирство відомого функціонера.

Світлини агенції «ТАСС».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply