Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 16, 2018

Ще 11 українських медалей!

Автор:

|

Вересень 14, 2016

|

Рубрика:

Ще 11 українських медалей!

02_0914-1_bohodajko

Їх завойовано у нелегкій боротьбі впродовж шостого ігрового дня. Вже вкотре найбільший урожай нагород здобули наші майстри плавання. Троє з них отримали (і вже не вперше) звання чемпіона – Єлизавета Мерешко (400 метрів вільним стилем), Євген Богодайко (200 метрів комплексне) і Максим Крипак (100 метрів вільним стилем). Додав до загальної скарбнички у цьому виді спорту срібну медаль Дмитро Виноградець (50 метрів вільним стилем). І нарешті на «бронзовий» результат проплив 100 метрів брасом Максим Вераска. Отож, п’ять нагород (майже половина усіх, здобутих того дня) принесла «швидка» вода наших паралімпійців.

Окрім того чемпіонами стали Оксана Зубковська (стрибки у довжину) та Василь Ковальчук (кульова стрільба). Срібну медаль отримала Наталія Єзловецька (біг на 400 метрів). Бронзовими нагороджені Марина Литовчинко (настільний теніс) та фехтувальники на шпагах Євгенія Бреус і Олег Науменко.

За шість змагальних днів наші спортсмени отримали 72 нагороди (27 золотих, 21 срібну та 24 бронзових) і залишаються на третьому загальнокомандному місці у медальному заліку.

На світлині: чемпіонський заплив Євгена Богодайка.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...