Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

СБУ почала перевірку законності візиту Медведчука і Бойка в Росію

Автор:

|

Березень 23, 2019

|

Рубрика:

СБУ почала перевірку законності візиту Медведчука і Бойка в Росію

Служба безпеки України (СБУ) почала перевірку законності візиту кандидата в президенти України Юрія Бойка і керівника політради партії “Опозиційна платформа – за життя” Віктора Медведчука в Росію, випливає з повідомлення відомства, опублікованого 22 березня на сторінці в Facebook.

СБУ пообіцяла в короткий термін “в межах своєї компетенції” надати правову оцінку зустрічі Бойко і Медведчука з прем’єром Росії Дмитром Медведєвим і їх подальших заяв. “Сьогодні наявні в СБУ матеріали свідчать, що спецслужби Росії будь-яким способом намагаються відволікти увагу громадськості від розкритих корупційних схем фінансування виборів в інтересах одного з кандидатів у президенти України, який влаштовував раніше і влаштовує зараз Кремль”, – заявив керівник СБУ Василь Грицак. Раніше 22 березня Медведєв у своїй підмосковній резиденції прийняв Бойко і Медведчука. На зустрічі також був присутній голова правління “Газпрому” Олексій Міллер.

У лютому Генпрокуратура України порушила кримінальну справу стосовно колишнього голови адміністрації президента України, лідера партії “Опозиційна платформа – за життя” Віктора Медведчука.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply