Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 21, 2018

СБУ готова не впускати російську співачку

Автор:

|

Березень 20, 2017

|

Рубрика:

СБУ готова не впускати російську співачку

Голова Служби безпеки України (СБУ) Василь Грицак наголосив на чіткості своєї особистої позиції – закон повинен бути одним для всіх. Ці слова стосувалися Юлії Самойлової – представниці від Росії на пісенному конкурсі «Євробачення-2017», який відбудеться у травні в Києві.

Про це керівник СБУ повідомив журналістам у понеділок, 20 березня: «На цю хвилину рішення про її заборону в’їзду в Україну поки що не прийнято. Хоча відкрию таємницю, що відповідний документ вже підготовлено…».

Василь Грицак додав, що учасниця, окрім незаконних відвідин окупованого Криму, писала неоднозначні тексти в соціальних мережах, де «висловлювалася з приводу України, її влади та взятого курсу на євроантлантичну інтеграцію».

Водночас прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков зазначив, що Росія не збирається змінювати свого учасника на «Євробаченні». На запитання агенції «РІА Крим» чиновник відповів: «Мені невідомо про рішення наших організаторів, однак, наскільки я розумію, такої опції, як заміна, не існує».

Нагадаємо, від Росії на пісенний конкурс Євробачення відібрана співачка Юлія Самойлова, яка у 2015 році співала на концерті в Керчі. Сама артистка запевняє, начебто не знала, що це є порушенням українського законодавства.

Світлини: pauluskp, КП.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...