Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

САУ окупантів веде вогонь з житлових кварталів

Автор:

|

Листопад 21, 2016

|

Рубрика:

САУ окупантів веде вогонь з житлових кварталів

1121___02-2

Попри те, що вчора була неділя, контрольовані російською владою бандформування вздовж усієї лінії фронту на Донбасі вели вогонь з гранатометів та стрілецької зброї, а також з мінометів калібру 82 міліметри, озброєння танків і бойових машин піхоти. Обстріляно Красногорівку, Новотроїцьке, Водяне, Луганське, Авдіївку, Макарове, Жовте, Кримське та Трьохізбенку. Про це розповідає зведення прес-центру штабу АТО, оприлюднене вранці  21 листопада. Загалом минулої доби зафіксовано п’ятнадцять випадків порушення режиму тиші. Звідси висновок, що ворог відчутно зменшив кількість обстрілів на всіх напрямках. Однак це стосується наразі лише одного дня і не може бути підставою для самозаспокоєння. Адже того ж таки 21 листопада з’явилася тривожна інформація.

Патріотично налаштовані мешканці окупованого міста Макіївки на Донеччині повідомили, що бойовики встановили самохідну артилерійську установку (САУ) у житловому кварталі, буквально за 30 метрів від будинків. Терористи спрямували вогонь у бік промислової зони Авдіївки. Люди не наважуються висловлювати їм протест і спускаються в підвали.

Отож, треба бути готовим до можливих наступальних дій загарбників. Тому українські армійці невтомно тренуються, підвищуючи свій бойовий вишкіл. Ми вміщуємо дві світлини з facebook-сторінки прес-центру штабу АТО. На них – епізоди навчання танкового підрозділу 14 механізованої бригади, який визнано кращим в Збройних Силах України.

1121___02-1

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply