САП радикально взялася за головного радикала
Про подробиці справи розповіла у суботу, 17 листопада, агенція «Українські Новини» з посиланням на своє джерело у правоохоронних органах. Отож, Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) має намір передати у Генеральну прокуратуру України подання про зняття депутатської недоторканності з Олега Ляшка – очільника парламентської фракції Радикальної партії свого імені.
Співрозмовник агенції запевнив, що САП принципова у цьому питанні, наполегливо йтиме до кінця, зробить усе від неї залежне. Але при цьому висловив сумнів того, чи внесе генпрокурор Юрій Луценко подання до Верховної Ради.
Йдеться тут про притягнення Олега Ляшка до кримінальної відповідальності за статтями 366-1 (декларування недостовірної інформації) і 368-2 (незаконне збагачення) Кримінального кодексу України.
Кобзар Валерій Харченко просить допомоги
Звернення кобзаря, волонтера, патріота України Валерія Харченка до всКобзар Валерій Харченко просить допомоги
APPELL von Kobsaspieler, Freiwilliger, Patriot der Ukraine Valeriy KhaЧому ніхто не знає про князя, котрий розбив перший наступ на Київ московитів?
Минуле якого не знаємо. Чому українська історія є витвором сусідськихПутін продовжує бавитися в «морський бій»
*** В небі чистім високім сяє золотом Сонце, Над Дніпром синьооким від