Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Санкційний указ Петра Порошенка

Автор:

|

Жовтень 17, 2016

|

Рубрика:

Санкційний указ Петра Порошенка

1017___06-1

Президент України 17 жовтня підписав Указ, яким вводиться у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 16 вересня 2016 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».  Нагадаємо, що цим документом підтримані пропозиції, що були внесені Кабінетом Міністрів України, Службою безпеки України та Національним банком України. Указ продовжує на рік санкції, які стосуються  російських компаній і окремих громадян Росії, що були згадані у попередньому рішенні. Водночас до переліку потрапили й нові фігуранти. Додатково до нього включено 335 фізичних та 167 юридичних осіб.

Петро Порошенко також доручив підготувати окреме рішення щодо осіб, які були причетні до проведення на території анексованого Криму так званих «виборів» до російської Державної Думи. У цьому переліку осіб, на яких буде накладено санкції, опиняться і так звані «депутати».

Міністерство закордонних справ України поінформує компетентні органи Євросоюзу, США та інших держав про запровадження цим Указом санкцій та порушить перед ними питання щодо застосування аналогічних обмежувальних заходів до відповідних осіб.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply