Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 30, 2020

Санкції проти Росії будуть ще довго

Автор:

|

Лютий 22, 2017

|

Рубрика:

Санкції проти Росії будуть ще довго

Це резюмувала постійна представниця США при ООН Ніккі Гейлі, говорячи про партнерство із основними союзниками. За її словами, Білий дім «цілковито відданий» європейським партнерам та друзям і не збирається відмовлятися від підтримки Північноатлантичного альянсу. Про це пише 22 лютого сайт «Deutsche Welle», розповідаючи про чергове засідання Ради Безпеки ООН.

Пані Гейлі також зазначила, що спроби налагодження відносин з Російською Федерацією не мають нашкодити стосунками Вашингтону та Брюсселю. «Більш тісне співробітництво із Росією не має відбуватися на шкоду безпеці наших європейських друзів і союзників», – відзначила вона. Постійна американська представниця також наголосила, що відносини між США та Євросоюзом «глибокі та довгострокові» і «випадкові політичні розбіжності» їх не можуть зіпсувати.

І нарешті, найголовніше для нас. Ніккі Гейлі однозначно вказала – у Євросоюзу та Сполучених Штатів спільне розуміння антиросійський санкцій: доки Кримський півострів не повернеться до України, доти обмеження діятимуть. Від себе додамо – оскільки Кремль не подає навіть найменшого сигналу про намір нарешті  почати поважати норми міжнародного права, діятимуть ще довго.

Світлини: AP Photo/Cliff Owen, Mandel Ngan/AFP/Getty Images.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply