Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Саміт лідерів США і КНДР: інтрига наростає

Автор:

|

Травень 21, 2018

|

Рубрика:

Саміт лідерів США і КНДР: інтрига наростає

У понеділок, 21 травня, інтернет-видання «Європейська правда» з посиланням на газету The New York Times розповідає про чималу стурбованість та сумніви Дональда Трампа з приводу запланованої зустрічі з головою Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) Кім Чен Ином. Президент Сполучених Штатів остерігається, що ці перемовини можуть обернутися політичною невдачею. А через те активно спілкується зі своїми радниками щодо запланованого саміту.

Газета зазначає, що Дональд Трамп був здивований заявою північнокорейського лідера про те, що його країна ніколи не обміняє здатність розробляти ядерну зброю на економічну допомогу. Цю тезу у Вашингтоні сприйняли як різкий поворот від примирливого тону останніх тижнів. Крім того, господар Білого дому телефонував президенту Південної Кореї Мун Чже Іну і запитував, чому останні заяви КНДР суперечать сказаному раніше.

У той же час радники президента США стурбовані тим, що Дональд Трамп виявив надто значну зацікавленість у майбутній зустрічі. Водночас вони не впевнені, чи достатньо обізнаний президент в деталях північнокорейської ядерної програми. Нагадаємо, що зустріч лідерів США і КНДР запланована на 12 червня у Сингапурі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply