Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 21, 2019

Саміт АТЕС: перемовин лідерів США і Росії не буде

Автор:

|

Листопад 10, 2017

|

Рубрика:

Саміт АТЕС: перемовин лідерів США і Росії не буде

Про це повідомила журналістам у п’ятницю, 11 листопада, прес-секретар Білого дому Сара Сандерс. Зробила вона це у літаку американської делегації, що прямував у в’єтнамське місто Дананг. Тут розпочинає роботу черговий форум Азійсько-Тихоокеанської економічної Співпраці.

Спершу очікувалося, що Дональд Трамп і Володимир Путін скористаються нагодою для особистої зустрічі. Однак напередодні відкриття саміту державний секретар США Рекс Тіллерсон публічно засумнівався у її необхідності. А Сара Сандерс заявила, що така зустріч ніколи не підтверджувалася і вона не може зараз відбутися через розбіжність графіків і програм обох сторін.

Очевидно, ця ситуація суперечить бажанням російської сторони. Бо прес-секретар Кремля Володимир Пєсков дав такий коментар: «У будь-якому випадку, на полях саміту АТЕС обидва президенти матимуть можливість переговорити неодноразово, в разі, якщо вважатимуть це за необхідне».

Світлина Reuters з єдиної до сьогодні зустрічі Дональда Трампа і Володимира Путіна, яка відбулася цього року у Гамбурзі на саміті «Великої двадцятки».

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...