Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

Риба для окупантів від Микити Хрущова

Автор:

|

Вересень 18, 2016

|

Рубрика:

Риба для окупантів від Микити Хрущова

06_0918-2

Війна потребує величезних коштів. Кремлівські ватні «стратеги» цього не знали. І тепер мимоволі стали шкідниками і диверсантами для власноруч створеного дітища. Грошей бракує, от і викручуються, як можуть!

Головне управління розвідки Міністерства оборони України 18 вересня оприлюднило сенсаційну новину – для харчування особового складу окупаційних військ доставлено заморожену рибу з державного резерву Російської Федерації, закладену на зберігання у 1960 році! Вдалося навіть дізнатися, що надійшли ці, так би мовити, «морепродукти» на військові продовольчі бази 1 армійського корпусу російських збройних сил (Донецьк). За тими ж розвідданими у названому з’єднанні цього літа вже зафіксовано випадки отруєння простроченими м’ясними консервами. Зокрема у 5 мотострілецькій бригаді (Макіївка) та 11 окремому мотострілецькому полку (Макіївка). Тепер бігатимуть по клозетах та потраплятимуть у лікарні ще й від риби. До слова, поставляє Москва своєму військовому контингенту в Україні не лише прострочені продукти. Буквально напередодні поблизу Сніжного загарбники проводили стрільби з установок «Град». І більше 30% боєприпасів виявилися непридатними.

Звістка для нас дуже приємна. Адже в широкому розумінні це означає, що фінансовий ресурс держави-агресора вичерпується. Це змушує максимально скорочувати витрати на утримання окупаційних військ. От і спихають їм все старе, залежане. І жодного гонору в них нема. На Микиту Хрущова сиплють прокляттями, бо він, бачите, «Крим Україні подарував». А чого ж ви, громадянине Володимир Путін, рибою, ще при ньому замороженою, нинішні дірки у бюджеті затуляєте?

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply